Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli kogoś niepokoi, że pisowski troll kronikidewelorozwoju nie wrzucił jeszcze żadnego komentarza, to pragnę uspokoić, że to nieprawda. Na potrzeby tego konkretnego artykułu utworzył zupełnie nowe fake-konto o nicku zenada i z niego aktualnie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kogoś niepokoi, że pisowski troll kronikidewelorozwoju nie wrzucił jeszcze żadnego komentarza, to pragnę uspokoić, że to nieprawda. Na potrzeby tego konkretnego artykułu utworzył zupełnie nowe fake-konto o nicku zenada i z niego aktualnie nadaje.
 przestań pierniczyć Agencie_Sromku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent kraju regularnie łamie konstytucję a tu wielka podnieta bo prezydent Lublina raz złamał zakaz parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent kraju regularnie łamie konstytucję a tu wielka podnieta bo prezydent Lublina raz złamał zakaz parkowania.
 Pytanie czy raz?  Czy może regularnie tutaj parkował i kupował chleb w tej piekarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej przyznał się do błędu i przeprosił. PISowiec szedłby w zaparte i tłumaczył całą sprawę spiskiem UE, LGBT i wrogich niemieckich mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj ratuszowa farma trolli wcześniej wystartowała. Pewnie wczoraj prezydent Żuk przeczytał artykuł i pogonił wcześnie  rano trolle do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że powinien iść w zaparte wraz z ratuszowymi prawnikami , że to jednak nie była jego ręka otwierające drzwi samochodu. Później można zawsze podważyć bezstronność sędziego i inne sztuczki prawne. Tym  sposobem przeczekać aż mandat się przedawni.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej przyznał się do błędu i przeprosił. PISowiec szedłby w zaparte i tłumaczył całą sprawę spiskiem UE, LGBT i wrogich niemieckich mediów.
 To dlaczego nie przyznał się do błędu w przypadku złamania ustawy antykorupcyjnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był np. Pan Czarnek, to cała lewacka Polska by huczała....
A jak huczy cała narodowo-katolicka i prawacka część, to jest dobrze, tak?
To jest żenujące zachowanie. Prezydent łamie prawo i jednocześnie niszczy chodnik, który stanowi wspólną przestrzeń. Potem mieszkańcy muszą płacić za remonty chodników, bo jakiś książę nie może przejść 100 m.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy prezydent Żuk przeprosi za złamanie ustawy antykorupcyjnej?
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina nagonki pisowskiej na naszego najwspanialszego prezydenta. Pewnie sterroryzowali prezydenta i kazali mu parkować na chodniku.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk traktuje Lublin jak swój prywatny folwark,
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zauważyłem, że mój brat bliźniak kronikidewelorozwoju, który podobnie jak ja, należy do pisowskiej farmy trolli, od bladego świtu rozrabia. Co 5 min zakłada nowe konto(najpierw zenada, teraz stop_hipokryzji) i próbuje wywołać efekt sztucznego tłumu poprzez dodawanie(a raczej spamowanie) komentarzami z różnych kont. Musicie go zrozumieć, ma płacone od posta i bardzo mu zależy na tym żeby na koniec roku załapać się na premie dla najlepszych trolli w farmie. Centrala z Nowogrodzkiej cały czas patrzy nam na ręce i ze wszystkiego skrupulatnie rozlicza. Jakość wpisów nie jest ważna, ale ilość już tak. Mam nadzieję, że to rozumiecie bo etat internetowego trolla PiS to ciężki kawałek chleba. Trzeba bez ustanku krytykować Żuka, dodawać i usuwać komentarze, spamować, cytować własne posty itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zauważyłem, że mój brat bliźniak kronikidewelorozwoju, który podobnie jak ja, należy do pisowskiej farmy trolli, od bladego świtu rozrabia. Co 5 min zakłada nowe konto(najpierw zenada, teraz stop_hipokryzji) i próbuje wywołać efekt sztucznego tłumu poprzez dodawanie(a raczej spamowanie) komentarzami z różnych kont. Musicie go zrozumieć, ma płacone od posta i bardzo mu zależy na tym żeby na koniec roku załapać się na premie dla najlepszych trolli w farmie. Centrala z Nowogrodzkiej cały czas patrzy nam na ręce i ze wszystkiego skrupulatnie rozlicza. Jakość wpisów nie jest ważna, ale ilość już tak. Mam nadzieję, że to rozumiecie bo etat internetowego trolla PiS to ciężki kawałek chleba. Trzeba bez ustanku krytykować Żuka, dodawać i usuwać komentarze, spamować, cytować własne posty itd.
 oj uwazaj żebyś nie narobił w gacie Agencie_Sromku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tebewałki miały (mają?) takie same volva. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tebewałki miały (mają?) takie same volva. Przypadek?
   Kurde też mam takie... a w Konopnicy jest serwis takich. Przypadek ? ps. zapomniałeś się przelogować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego kretyna spamującego pod każdym nowym artykułem należałoby wywieźć do Choroszczy wsadzić w kaftan i umieścić w pokoju bez klamek bo jeszcze sobie krzywdę zrobi hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej słupków blokujacych miejsca parkingowe Panie Prezydencie. Mógł Pan zaparkować u mnie, ulice dalej ale Pana ludzie postawili słupki blokując 6 miejsc parkingowych na prywatnej działce. Pan Adam Borowy stwierdził że to miasto ma zarabiać nie ja...A słupki postawił bo śmiałem napisać skargę na Jego prace. Swoją drogą to mścił się za swoje pieniądze że z budżetu miasta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był np. Pan Czarnek, to cała lewacka Polska by huczała....
 Czarnek w dziedzinie parkowania chyba jednak pobił "wyczyn" Żuka. Przypomnij mi kto wjechał służbową Skodą pod same pomniki na placu Litewskim? Czy to nie był przypadkiem wojewoda Czarnek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda parkowanie w Lublinie: facebook.com/LublinLubLublin/ Pytanie dlaczego władze Lublina tolerują takie dziadostwo i łamanie prawa. Ano dlatego, że sami łamią to prawo i parkują tak jak jest to przedstawione na zdjęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...